SVIETIACI NÁBYTOK 43 produkty

Podkategórie

 • Detské lampy

  Ponúkame Vám zábavné detské lampy a svietidlá určené pre tých najmenších z nás. Najčastejšie sa samozrejme využívajú v detských izbách, ale nájdu iste uplatnenie aj v detských kútikoch a alebo podobných zariadeniach určených pre deti.

 • Príslušenstvo

  Voliteľné príslušenstvo a doplnky k barom. Umývadlá, dosky a pod ...

 • Svietiace barové pulty

  Namiešajte Vaše koktaily na originálnych a nevšedných svietiacich barových pultoch, ktoré vďaka úžasnému svetelnému efektu navodí skvelú atmosféru na každej vnútorné i vonkajšie párty, akciu, rautu alebo večierku. Môžete si u nás vybrať z bielej úsporné žiarovky alebo niekoľkých druhov úsporných farebných žiaroviek a tým vždy správne navodiť správnu náladu vašej párty. Svietiace barové pulty majú vysokú kvalitu zaručenú európskym výrobcom a preto ich môžete užívať veľmi dlhú dobu a na mnohých Vašich akciách. Celoročné vonkajšie použitie bez akéhokoľvek poškodenia alebo zožltnutie plastov je samozrejmosťou vďaka použitému UV filtra

 • Svietiace doplnky

  Nájdete tu svietiace doplnky v podobe originálnej svietiace nádoby na ľad, ktorá môže veľmi dobre slúžiť na akýchkoľvek akcií pre chladenie podávaného pitie. Navyše spoločne s úžasným svetelným efektom, ktorý dodá tomuto skvelému doplnku krásny vzhľad. Nájdete tu aj svietiace hojdačku. Pri zapnutom svetle, hojdačka vytvára ojedinelú svetelnú podívanou. V ponuke máme ešte veľa zaujímavých doplnkov ako treba svietiaci panel Expo, dizajnový svietiace vešiak a ďalšie. Všetko vyrábané európskymi výrobcami za prísnych podmienok.

 • Svietiace kvetináče

  Kombinácia úžasného svetelného efektu, ktorý svietiace kvetináč vydáva, spoločne s kvetinami vytvára úplne ojedinelé spojenie modernej techniky spoločne s prírodnou krásou. Dajte zbohom obyčajným kvetináčom. Ako raz vyskúšate svietiaci kvetináč, už nebude chcieť inak. Všetky kvetináče sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a sú prispôsobené pre pestovanie kvetín všetkých rôznych druhov. Najobľúbenejším produktom tejto kategórie je svietiaci kvetináč ILIE alebo svietiace kvetináč X-POT.

  Praktického radcu ako vybrať správny svietiace kvetináč a ďalšie užitočné informácie ohľadom svietiacich kvetináčov nájdete na stránke www.svitici-kvetinace.cz.

 • Svietiace relaxačné...

  Máte chuť si po náročnom dni poriadne oddýchnuť vo Vašej a máte zároveň radi nové a neopozeraný dizajn? Práve pre Vás ponúkame širokú škálu svietiacich relaxačných ležadiel, ktoré sú presne určené pre tieto chvíle pohody. navrhnuté tak aby si vaše telo čo najviac odpočinulo a svojím vzhľadom príjemne okrášlila priestory, kde sa budete chcieť oddávať relaxáciu alebo len jednoducho leňošiť.

 • Svietiace stoly a stolíky

  Krásny dizajn, skvelá svetelná podívaná a to všetko v tej najlepšej kvalite. Svietiace stoly a stolíky sú novým hitom. Rozhodne sa nejedná o obyčajný nudný kus nábytku. Tieto stoly skvele vyzerajú a tým na seba upútajú pozornosť. Všetko vyrábané európskymi výrobcami v spolupráci so skúsenými návrhári a za prísnych podmienok na dosiahnutie maximálnej kvality. Svietiace stoly a stolíky určite nájsť skvelé uplatnenie v domácnostiach, sle rovnako tak aj v rôznych komerčných a zábavných priestoroch ako kluby, bary, reštaurácie, kaviarne atď. Najobľúbenejším produktom tejto kategórie je svietiaci dizajnový stôl Peak a tiež luxusné svietiace stôl Lounge 45

 • Svietiace taburety

  Maximálna univerzálnosť, skvelý dizajn, úžasné svetelné efekty, ktoré vytvára integrované svetlo a vysoká kvalita použitých materiálov robí z týchto svietiace taburetov ideálny doplnok na každú párty, akciu, kongres, večierok či raut. Rovnako tak nájde skvelé uplatnenie aj v domácnosti. Stačí si len vybrať ako tieto svietiace taburetmi využijete. Odkladací stolík, podnožka, sedací nábytok alebo jednoducho len ako skvelá dekorácia. Tých možností je veľa. Všetko vyrábané európskymi výrobcami za prísnych podmienok pre docielenie maximálnej kvality. Najobľúbenejšie produktom tejto kategórie je svietiaci kocka.

 • Svietiaci sedací nábytok

  Vysoká odolnosť našich svietiacich kresiel, stoličiek, pohoviek a sedačiek je priamo predurčuje k tomu, aby sa skvele hodili pre použitie na akékoľvek párty, akciu, kongresu, večierku či rautu. Vďaka krásnemu vzhľadu iste vhodne doplní aj Vašu domácnosť. Design navrhnutý skúsenými európskymi návrhári. Maximálna kvalita. Všetko vyrábané v Európe.

 • Úsporné žiarovky

  Všechny naše úsporné žárovky disponují barevnou teplotou vyšší než 4000° a v poměru s výkonem i velkou svítivost. To znamená, že žárovky mají pro svítící nábytek požadovanou a vhodnou barvu světla. Obyčejné úsporné žárovky mají barvu světla teplou, kvůli tomu každá tato žárovka má žlutý nádech. Naše úsporné žárovky díky vysoké teplotě barvy tomuto zabraňují a tím docilují ve svítícím nábytku úžasného světelného efektu.

na stranu
Zobraziť 1 - 42 z 43 položiek
Zobraziť 1 - 42 z 43 položiek
....